De Muzenval heeft een enthousiast en professioneel team van medewerkers.

Coördinator Verhuur & Beheer: Elly van den Broek verhuur@muzenval.nl
Coördinator Horeca: Annette Klerks horeca@muzenval.nl
Evenementen: Joke Bleijs evenementen@muzenval.nl
Publiciteit: Moniek Peijnenburg  publiciteit@muzenval.nl
Techniek: Rob Cappon  techniek@muzenval.nl
Algemeen emailadres:  info@muzenval.nl
Directeur: Joyce Hamers directie@muzenval.nl

Annette
medewerkers
Marleen
medewerkers
Ed
medewerkers
Rob
medewerkers
Elly
medewerkers
Joke
Carly
medewerkers
Moniek
Gosia
medewerkers
Wilna
Astrid
medewerkers
Sam
Directie
Joyce Hamers
Bestuur
medewerkers
Mario van Leeuwen
medewerkers
Willem van Baren
medewerkers
Marijke ten Doeschate
Koen Bartholomeus